עורך דין דיני משפחה

אם הנכם מחפשים אחר עו"ד דיני משפחה, לבטח הבחנתם כי למרות שישנם המון משרדי עורכי דין, לא פשוט למצוא עורך דין דיני משפחה שבאמת יעשה יעניק לכם את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והמהימן ביותר לאורך כל הדרך.

אז איך בעצם ניתן למצוא עורך דין דיני משפחה איכותי וברמה גבוהה, כיצד לדעת אם בכלל רצוי להיעזר בשירותו של עו"ד דיני משפחה או שאפשרי להסתדר באופן עצמאי? על כל זאת ועוד, נענה במאמר הבא.

במאמר הבא נדון אודות עו"ד דיני משפחה על פי הקריטריונים הבאים:

  • מה תפקידו של עו"ד משפחה
  • תחומי עיסוקו של עו"ד משפחה
  • מתי לגשת אל עו"ד משפחה
  • מחירי סיוע משפטי של עו"ד משפחה

מה תפקידו של עו"ד משפחה

לכל עורך דין בעולם, ישנם תחומי התמחות שונים, חלק מעורכי הדין מתמחים בענייני עבודה, חלק גדול מתמחה בענייני נדל"ן, חלק נוסף מתמחה בענייני דיני משפחה וכו'.

לעו"ד דיני משפחה יש תפקיד חשוב מאוד, שכן, לרוב מדובר בעניינים רגישים ובעלי רגישות גבוהה, שלא כמו בתחומים אחרים שהמחלוקות, הסכסוכים הם לרוב מול אנשים שלא מתוך המשפחה, בדיני משפחה המחלוקת היא בין אחים, בין בני זוג וכו' בעניינים שונים.

הפגישה הראשונית עם עורך דין דיני משפחה תכלול את הקשבת עורך הדין לכל הצדדים המעורבים, ראיית המסמכים שיוצגו בפניו, הבנת המטרה אליה רוצים להגיע הצדדים והענקת ייעוץ משפטי מלא עם אפשרות להמשיך איתו את התהליך המשפטי.

במידה והצדדים יהיו מוכנים להמשיך בסיוע משפטי עם הייעוץ שניתן להם על ידי עורך הדין, הם יוכלו לעשות זאת.

תחומי עיסוקו של עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה עוסק בתחומים שונים הכוללים:

  • צוואות – עריכה של צוואות, גישור בענייני ירושה ועוד
  • גירושין – עריכת הסכמי גירושין, גישור בגירושין, מזונות, משמורות ועוד
  • סכסוכים במשפחה – חובות כספיים, שותפות עסקית במשפחה, הכנת הסכמים ועוד
  • עריכת הסכמי טרום נישואים
  • הסדרי ראיה של ילדים, חלוקת רכוש ,מזונות אשה וילדים, צווי הרחקה.
  • טיפול בענייני עיכובי יציאה מן הארץ, עיקולים , צווי מניעה וסעדים זמניים נוספים.

מתי לגשת אל עו"ד משפחה

אם הנכם נמצאים במצבי מחלוקת בין בני המשפחה, אם הנכם עומדים להתחתן או כבר נשואים ורוצים להכין הסכם ממון, אם הנכם גרושים ורוצים לתבוע מזונות, הסדרי ראיה ועוד, רצוי מאוד שתגיעו לייעוץ אצל עורך דין דיני משפחה אשר יעניק לכם ייעוץ משפטי מלא והכוונה מלאה אודות המשך דרככם.

בכל עניין משפטי הכרוך בהכנת תביעה, עריכת הסכמים, הוצאת עיכוב יציאה מן הארת וכיוצ"ב, אל תעשו דבר באופן עצמאי, מאחר ורק מי שמיומן בעולם המשפטים כמו עורך דין דיני משפחה, יוכל לעשות פעולות אלו באופן מקצועי ונכון, שיביא לכם את הפיתרון האידיאלי בזמן הקצר ביותר.

מחירי סיוע משפטי של עו"ד משפחה

מאחר וכל מקרה שונה, לא ניתן לומר מראש מה יהיה המחיר של הסיוע המשפטי אותו יעניק לכם עו"ד דיני משפחה. ברוב המקרים תדרשו להגיע אל עורך דין דיני משפחה לפגישת הכרות וייעוץ שבה תציגו בפניו את כל העובדות ותקבלו ממנו הצעת מחיר להמשך טיפול משפטי מלא.

משרד עורך דין יגאל בן חיים הינו משרד דינאמי המספק שירותי סיוע משפטי ללקוחות פרטיים ועסקיים בעניינים שונים, בתחום דיני משפחה.

צוות המשרד הינו מקצועי הבקיא בעולם המשפט והמקפיד להעניק לכל אחד ואחת מהלקוחות את השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר והמקצועי ביותר, ללא פשרות לאורך כל הדרך!