גישור גירושין

גירושים אינו הליך קל, בין אם הוא נעשה בדרכי נועם ובין אם לא, לא מדובר בהליך פשוט לאף אחד מן הצדדים, שכן יש המון נטל רגשי טמון בהחלטה להתגרש, ועל אחת כמה וכמה אם ישנם ילדים בתמונה.

זוגות רבים אשר החליטו להתגרש ולעשות זאת בדרכי נועם, מצאו את עצמם מהר מאוד במצבי מלחמה, כעסים ומתיחות רבה, בשל הנושאים הרגישים בהם דנים בהליך זה, כגון: חלוקת הרכוש, המשמורות על הילדים ועוד.

אז מה עושים כשמחליטים להתגרש ורוצים לעשות זאת בדרך הנבונה והשקולה ביותר? פונים אל גישור גירושין.

מהו גישור גירושין

גישור גירושים זהו שירות אשר ניתן לזוגות שמחליטים להתגרש אשר מטרתו היא להקל עליו להתמודד באופן רגשי עם ההליך הלא פשוט ולעשות את ההחלטות הנכונות במהלך הדרך באופן חכם מתוך היגיון ולא מתוך רגש.

כיום, גישור גירושין ניתן על ידי מגשרים רבים בארץ, כך שכל אחד ואחת מכם יוכלו למצוא מגשר באזור מגוריו שמעניק גישור גירושין.

לשם מה ללכת אל גישור גירושין

אם הנכם עדיין מתחבטים עם השאלה, האם לפנות אל גישור גירושין או לא, חשוב מאוד שתדעו את היתרונות הבולטים שעומדים מאחורי גישור גירושין שהינם כוללים:

  • חיסכון משמעותי בזמן – הליך גישור גירושין, הינו הליך הרבה יותר פשוט מאשר הליכים משפטיים בתחום הגירושין שיכולים לקחת לא רק מספר חודשים, אלא במקרים רבים גם שנים! אם הנכם מעוניינים לקצר תהליכים, לפתור את כל עניין הגירושין כמה שיותר מהר ובצורה הנעימה ביותר שאפשר לעשות זאת, פניה אל גישור גירושין זאת התשובה הנכונה ביותר עבורכם.
  • חיסכון משמעותי בכסף – הליך גישור גירושין, לא רק חוסך לכם בזמן יקר אלא חוסך לכם הוצאות כלכליות רבות, שכן, לגשת אל בתי משפט ולהוציא כספים רבים על תביעות, עריכת הסכמים, דיונים ועוד, אלו דברים שעולים בכסף רב. גישור גירושין ימנע מכם מחלוקות רבות ומאבקים חסרי תכלית ויביא אתכם למטרה הנדרשת בזמן הקצר ביותר.

אילו נושאים עולים לדיון בהליך גישור גירושין

גישור גירושין כפי שכבר צוין דלעיל, הינו הליך נוח בהרבה וקצר בהרבה מאשר הליכים משפטיים. כמו כן, בהליך גישור גירושין עולים לדיון נושאים רבים הקשורים לפירוק הנישואין והינם כוללים:

  • חלוקת רכוש – ברוב המקרים לבני הזוג יש רכוש משותף, אותו צברו במהלך השנים ועליו ידונו השניים בסיועו של המגשר על מה יקרה עם אותו הרכוש. בזכות הליך גישור גירושין יצליחו תוך זמן קצר להכריע בני הזוג מה קורה עם הרכוש המשותף, האם לחלק בינהם, האם למכור ולהתחלק ברווחים וכו'.
  • הסכם מזונות – במידה וישנם ילדים בתמונה, ידונו בני הזוג יחד עם המגשר על נושא המזונות לאישה וילדים. המזונות יקבעו על פי ההכנסה של המשלם, מספר הילדים של בני הזוג, גילאי הילדים ועוד.
  • משמורות ילדים – אחד הנושאים הרגישים ביותר בתחום הגירושין הוא נושא משמורות הילדים. שכן, כל אחד מההורים רוצה להיות עם הילדים זמן רב ולבלות איתם את סופי השבוע, החגים וכו'. בדיוק כאן נכנס לתמונה המגשר שמסייע להם להגיע להחלטה הנכונה באופן עצמאי.

אם הנכם מחפשים מגשר מקצועי אשר יעניק לכם גישור גירושין, רצוי מאוד לבחור במגשר אשר פועל ובקיא בתחום דיני משפחה והגירושין, בכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. כיום, מגשרים רבים הינם עורכי דין במקצועם והגישור הינו תוסף לעבודתם.

משרד עורך דין יגאל בן חיים הינו משרד המתמחה בתחום גישור גירושים ומספק סיוע וליווי משפטי בתחום דיני משפחה, לרבות גירושין. המטרה הנעלה של צוות המשרד היא להגיע בהליך הגישור לעמק השווה ולהביא לפיתרון אידיאלי שיתאים לשני הצדדים, כך שכולם יצאו מרוצים.

בזכות הניסיון הרב, העובדים המנוסים והחרוצים והשירות חסר הפשרות, משרד עורך דין יגאל בן חיים חרט על דגלו מצוינות!